Witamy w świecie mebli tworzonych z pasją…

Od lat zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli i blatów kompozytowych do wnętrz prywatnych i komercyjnych.

W pracy kierujemy się dbałością o estetykę, design i trwałość mebli. Wierzymy, że jedynym środkiem do osiągnięcia satysfakcji klienta jest dostarczenie wyrobów najwyższej jakości.

W tym celu używamy starannie dobranych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Jak pracujemy?

Nasza stolarnia

Nasz zakład produkcyjny w Goncarzewach k. Bydgoszczy produkuje wszystkie elementy na zamówienie.

Nowoczesny park maszyn, zaangażowani pracownicy, doświadczona i pełna pasji kadra i współpraca z wiodącymi producentami materiałów pozwalają nam zapewnić znakomitą jakość oraz gwarancję wieloletniego użytkowania mebli.

Nasze projekty 

W biurze przy stolarni w Goncarzewach lub w Galerii Wnętrz Arkada w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 40 zaczyna się projektowanie mebli na wymiar. Zamieniamy pierwsze szkice w rysunki techniczne, dzięki którym możemy stworzyć wizualizację i dopracować szczegóły takie jak forma mebla, użyte materiały, kolory i ich odcienie.

Wieloletnie doświadczenie, a także doskonała znajomość branży meblarskiej i najnowszych trendów gwarantuje wysoką jakość oraz funkcjonalność realizowanych przez nas mebli na zamówienie.

Nasza ekspozycja 

Znajduje się w Galerii Wnętrz Arkada w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 40.

Z pomocą projektanta można również zaprojektować, wycenić i zamówić produkowane przez nas meble.

Montaż i transport

Oferujemy naszym klientom transport i profesjonalny montaż.

Nasze realizacje 

Przejdź do Galerii aby zobaczyć nasze realizacje.